تبلیغات

داتورین، بهترین قرص ترک اعتیاد با فرمولاسیون گیاهی

۰

قرص ترک اعتیاد داتورین چیست؟

اعتیاد به مواد مخدر اثرات تخریبی فراوانی بر بدن انسان دارد و گستردگی این اثرات، ترک و یا به عبارت بهتر درمان آن را دشوار می کند. داتورین یک قرص ترک اعتیاد 100 درصد گیاهی و بدون عوارض جانبی یک جایگزین بدون وابستگی است که در صورت مصرف صحیح آن، نیازهای روانی فرد در گرایش به مواد مخدر را پاسخ و پرهیز از مصرف مخدر را در وی افزایش می دهد. 

مصرف این قرص ترک اعتیاد به همراه داروی همولاکس (محصول دیگر داروسازی سینافرآور) که بدن را سم زدایی می کند، موجب افزایش میزان اثرگذاری داتورین می شود. ذکر این نکته ضروری است که مصرف دارو به تنهایی کافی نیست و نیاز به مراقبتهای روانی و حمایتهای معنوی تحت هر شرایطی باید مدنظر اطرافیان قرار گیرد. توصیه می شود روزانه در طول دوره مصرف از محصولات مکمل ویتامینی نیز استفاده شود.

هر بسته قرص ترک اعتیاد داتورین دارای 30 عدد قرص گیاهی می باشد. داتورین از گیاهان تاتوره سیاه، زنجبیل و ریوند چینی فرآوری شده است. همچنین مواد موثره داتورین شامل هیوسیامین، اسکوپولامین، هیوسین، زینجیبرن [II]، زینجیبرول [III] و مشتقات هیدروکسی آنتراسن است. این دارو حاوی آلکالوئیدهای هیوسیامین واسکوپولامین است. دارای اثر آنتی کولینرژیک و پاراسمپاتیوتیک می باشد که بیشتر به دلیل وجود اسکوپولامین است.

داتورین جدیدترین داروی ترک اعتیاد است که در صورت مصرف با دوز بالا می تواند عوارضی مانند اختلالات بینایی، افزایش حرارت بخاطر کاهش تعریق و یبوست ایجاد نماید. توجه نمایید که در زمان حاملگی و شیردهی استفاده از داتورین مجاز نمی‌باشد. روزانه 1 تا 2 قرص و در صورت نیاز بیشتر طبق نظر پزشک مصرف شود.

قرص ترک اعتیاد داتورین

6 توصیه تغذیه‌ ای در ترک اعتیاد

1برنامه غذایی در دوران ترک وابستگی، باید حاوی مقادیر کافی از ریزمغذی ‌ها و درشت ‌مغذی‌ ها باشد تا بتواند بدن شما را در بازسازی بافت ‌ها و رفع آسیب‌ های وارده یاری رساند. بهتر است علاوه بر 3 وعده غذای اصلی، از 2 میان وعده‌ غذایی نیز سود جست. به عبارت دیگر 5 وعده غذایی سبک ‌تر مهم‌ تر از 3 وعده غذایی مفصل است. میان ‌وعده ‌های غذایی کمک می ‌کنند اختلاف بین حداقل و حداکثر قند خون در طول روز کاهش یابد؛ چون یکی از عواملی که موجب تغییرات خلق بیمار، احساس افت انرژی و خستگی، تحریک‌ پذیری و عصبانیت در طول روز می ‌شود، نوسان‌ های قندخون است. به طور کلی، در دوران ترک وابستگی، رژیم غذایی پُرپروتئین و غنی از کربوهیدرات (قند) مفید خواهد بود.

2خوردن میوه و سبزیجات تازه و غذاهای حاوی غلات کامل (مثل نان‌ های سبوس ‌دار و برنج سبوس‌ دار) می‌ تواند منابع ویتامینی لازم را برای ‌تان تامین کند. مصرف روزانه یک قرص مولتی ویتامین کافی است و زیاده‌ روی در مصرف ویتامین‌ ها آسیب ‌رسان است.

3برای رفع یبوست مزمن، مصرف غذاهای حاوی فیبر بالا کمک‌ کننده است. میوه و سبزیجات از این لحاظ موثر هستند و از بروز عوارضی چون هموروئید (بواسیر)، پیشگیری می ‌کنند. مصرف داروها و فرآورده‌های ملین نیز کمک ‌کننده‌ هستند.

4در مصرف چربی ‌ها محدودیت قایل شوید. هر چند که 30 درصد از کالری غذای ما باید از مصرف چربی ‌ها تامین شود ولی فرهنگ غذایی ما به گونه ‌ای است که معمولا مقادیر به مراتب بیشتر از 30 درصد انرژی روزانه خود را از مصرف چربی ‌ها تامین می‌ کنیم.

5از مصرف کافئین حتی ‌الامکان اجتناب کنید. به تدریج از روزهای آغازین ترک مواد، مصرف کافئین را کاهش دهید و این روند را تا رسیدن به حداقل میزانی که می ‌توانید، ادامه دهید. یادتان باشد که قهوه دم‌ کرده، چای، نوشابه‌، کاکائو و شکلات و نسکافه حاوی مقادیری کافئین هستند.

6- مصرف قند و شکر و شیرینی‌ جات نیز می ‌تواند به عنوان یک محرک عمل کند لذا ضرورت دارد مصرف آن ها را متناسب با میزان فعالیت فیزیکی خود تنظیم کنید. به علاوه، هنگام تمایل به شیرینی بهتر است میوه‌ های شیرین بخورید.

 

در صورت تمایل به خرید قرص ترک اعتیاد داتورین می توانید از طریق مراجعه بهفروشگاه اینترنتی پاک تن طب، نسبت به خرید اینترنتی این محصول اقدام نمایید. 

+ نوشته شده توسط Newsha در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه

مشاوره انتخاب رشته کنکور با سبز مشاور

۰

مرحله انتخاب رشته یکی از مهم ترین انتخاب های دوران زندگی هر داوطلب محسوب می شود . انتخاب رشته تحصیلی یک تصمیم بزرگ در مورد مسیری است که در آینده می خواهید آن را دنبال کنید و قرار است سالها در آن فعالیت کنید. علاقه و اشتیاق شما مهم ترین گزینه در این انتخاب بزرگ است. اتفاقی که همیشه برای بیشتر داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری رخ می دهد عدم رضایت از رتبه و انتظار بیشتر از نتایج است.

انتخاب رشته کنکور

 از آنجا که وقت بسیار کمی را برای انتخاب رشته دارند و سردرگم می شوند نیاز به مشاوران تحصیلی برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری بیش از پیش حس می شود. شما داوطلبان عزیز میتوانید برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور صحیح و موفق با بهترین کارشناسان انتخاب رشته کنکور در مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور در تماس باشید.

در انتخاب رشته کنکور اصل اول علاقه شما به رشته است. این علاقه به صورت چشم بسته ایجاد نمیشودو باید مطالعه و تحقیق کنید. در انتخاب رشته کنکور ، شما حق انتخاب ۱۵۰ کد رشته محل را در کنکور سراسری دارید که این تعداد، هم شامل رشته های مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد و هم دانشگاه های سراسری می شود.

موارد زیر را برای برای انتخاب رشته موفق و صحیح موارد زیر را در نظر داشته باشید:

انتخاب رشته کنکور را با حوصله انجام دهید.

رشته هایی که بازار کار خیلی خوبی دارد را در اولویت بررسی ها قرار دهید.

آشنایی با توانایی‌ های‌ لازم‌ برای ورود به هر رشته کنکور تجربی را بررسی کنید.

آشنایی با دروس و کتاب های رشته های مورد نظر در کنکور اهمیت دارد.

آشنایی با موقعیت‌ شغلی‌ شغل مورد نظر شما  مهم است.

آشنایی با درس‌هایی که باید در هر‌ رشته‌ در طول‌ تحصیل‌ آن ها را بگذرانید.

گرایش های هر رشته و شرایط ادامه تحصیل در آن رشته در آینده را بررسی کنید.

برای انتخاب رشته بهتر است سعی کنید با توجه به رتبه خود و آخرین رتبه های قبولی در رشته مورد نظر، عمل کنید.

ابتدا رویایی ترین و بهترین انتخاب های خود را بر اساس علاقه در فرم انتخاب رشته وارد کنید.

سعی کنید اولین انتخاب های شما، انتخاب های رویایی باشد که امیدی به قبولی در آن ها ندارید که همان رشته های تاپ در دانشگاه های معتبر کشور هستند و به نظر محال می رسد ولی شما به آن ها علاقه دارید.

انتخاب های میانی به ترتیب انتخاب هایی باشند که احتمال قبولی شما متوسط یا زیاد است.

انتخاب های آخر مخصوص انتخاب هایی است که صد در صد مطمئن هستید که در آنها قبول می شوید که می تواند شامل انتخاب رشته هایی شود که صرفا با سوابق تحصیلی نیز می توانید در آن ها پذیرفته می شوید که بیشتر شامل کد رشته های دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی و پیام نور است.

+ نوشته شده توسط Newsha در ، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر